Druk naklejek i etykiet jest naszą specjalnością

Platforma internetowa naklejkon.pl specjalizuje się w druku etykiet i naklejek. Swoją ofertę kieruje do agencji reklamowych i firm z sektora b2b. Jakie naklejki są w stanie wydrukować?

Z oferty internetowej platformy mogą skorzystać firmy praktycznie z każdej branży. W ofercie jest między innymi druk popularnych etykiet i naklejek papierowych. Są one produktem stosunkowo tanim, to ten rodzaj naklejek zamawiany jest więc najczęściej. Naklejki papierowe drukowane są na papierze bezdrzewnym; to papier, który zawiera prawie wyłącznie celulozę.  Platforma współpracuje z drukarnią, w której wykorzystywane są nowoczesne maszyny do druku cyfrowego. Dzięki temu przyjęte zamówienia mogą zostać zrealizowane w ciągu 3 dni roboczych. Klienci mogą w ramach jednego nakładu zamówić naklejki różniące się między sobą motywami. Drukarnia jest w stanie wykonać zamówienie na druk nawet kilku tysięcy etykiet lub naklejek. Podejmuje się także druku mniejszych nakładów. Klienci mogą zamówić naklejki pokryte laminatem. Uszlachetnione w ten sposób naklejki będą bardziej trwałe, a do tego nabiorą bardziej eleganckiego i szlachetnego wyglądu. Naklejki i etykiety drukowane są w przestrzeni barwnej CMYK. Gotowe naklejki przewożone są do klientów firmą kurierską.

Oferta firmy naklejkon.pl naprawdę zasługuj na wyróżnienie nie tylko z uwagi na wysokość jakość i atrakcyjne ceny, ale także z uwagi na szeroki wybór rodzajów naklejek i etykiet, które można zamówić. Wspomniane już naklejki papierowe to skromna część oferty. Na platformie klienci mogą zamówić także druk naklejek na podłożu z folii PCV. Naklejki foliowe są bardzo trwałe, sprawdzają się na zewnątrz. Klienci mogą zamówić również naklejki w technologii 3D, plombowe, na rolce. Naklejki i etykiety mogą mieć bardzo różne, także niezwykle skomplikowane i wymyślne kształty. Są wycinane bardzo precyzyjnie między innymi dlatego, że drukarnia korzysta z wykrojników die cut.

Wysoka jakość i szybki czas realizacji zamówień to atuty zamawiana naklejek na naklejkon.pl.

Dodaj komentarz