Naklejki i etykiety z dobrej drukarni

Naklejki i etykiety to produkty niezbędne w wielu branżach. Naklejki dla usług i sektora reklamowego, także dla przemysłu można zamówić w wielu miejscach. Bardzo wymagającym klientom polecamy internetową platformę naklejkon.pl.

Jaki druk stosujemy?

W drukarni, z którą współpracujmy do wydruku naklejek stosowane są dwie technologie: laserowa i papierowa. Ta pierwsza wykorzystywana jest do drukowania naklejek papierowych, druga do naklejek i etykiet foliowych. W naszej drukarni mogą zostać wykonane naklejki, które sprawdzą się w przemyśle motoryzacyjnym oraz AGD. Ofertę kierujemy także do pszczelarzy oraz do firm kateringowych. Oferta specjalna obejmuje druk etykiet i naklejek adresowych oraz plombowych. Oferujemy również druk naklejek magnetycznych, wypukłych, podłogowych, metalizowanych i lewoczytelnych. Wszystkie naklejki wycinane są cyfrowo, między innymi z zastosowaniem wykrojników die cut. Dzięki temu klienci mają możliwość zamówienia naklejek i etykiet w bardzo różnych, czasem mocno zaskakujących kształtach.

Gdzie mogą zostać wykorzystane naklejki?

Możliwości wykorzystania naklejek i etykiet wykonanych w naklejkon.pl jest całe mnóstwo. Naklejki magnetyczne adresowane są do klientów z branży motoryzacyjnej. Są idealne nie tylko do umieszczania na tablicach rejestracyjnych, ale także na urządzeniach AGD. Aplikacja i usunięcie naklejek magnetycznych jest bardzo szybkie i proste, do tego naklejki te nie niszczą lakieru. Do najbardziej uniwersalnych naklejek i etykiet należą te papierowe. Ich druk kosztuje bardzo mało, możemy więc zaproponować je klientom w bardzo atrakcyjnej cenie. Do celów promocyjnych i reklamowych nasi klienci mogą zamówić także naklejki wypukłe.

Zamówienia realizowane są przez naklejkon.pl wyjątkowo szybko. Czas realizacji to 3 dni robocze. Naklejkon.pl współpracuje z doświadczoną firmą kurierską. Korzystamy z wysokiej jakości pigmentów i nowoczesnych maszyn. Pliki do druku klienci powinni dostarczyć w formacie JPG, PDF, TIF lub EPS. Naklejki wykonywane są w przestrzeni barwnej CMYK.

Dodaj komentarz