Gdzie kupić naklejki i etykiety?

Etykiety i naklejki używane są w wielu branżach. Ich wybór nie jest prosty, gdyż w ofercie dobrego producenta można znaleźć przynajmniej kilka rodzajów naklejek i etykiet. Zamawiając druk naklejek koniecznie trzeba też brać pod uwagę kilka aspektów. Wykonanie etykiet i naklejek można zamówić na przykład na stronie naklejkon.pl.

 Zanim złożysz zamówienie

Platforma internetowa oferuje druk naklejek firmom należącym do sektora b2b. Na platformie dostępnych jest kilka rodzajów naklejek. Przed złożeniem zamówienia należy więc odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie naklejki są nam niezbędne. Naklejek można bowiem używać zarówno na przedmiotach znajdujących się na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Do każdej z tych przestrzeni koniecznie trzeba zamówić naklejki wykonane na innym podłożu.

Naklejki, które można zamówić na naklejkon.pl

Do bardzo często zamawianych naklejek należą papierowe. Wyróżniają się bardzo atrakcyjną ceną, do tego możliwości ich wykorzystania są bardzo szerokie. Naklejki papierowe drukowane są na papierze bezdrzewnym. Wykonywane są w technice druku laserowego. Aplikacja naklejek papierowych jest bardzo prosta. Można aplikować je na bardzo różnych powierzchniach z uwagi na to, iż od spodu zostały pokryte bardzo dobrym klejem emulsyjnym. Na stronie internetowej naklejkon.pl można składać zamówienia także na naklejki foliowe. W tym przypadku naklejki drukowane są techniką solwentową. Do druku naklejek wykorzystywana jest folia PCV. Transparentny klej akrylowy sprawia, że aplikacja naklejek przebiega wyjątkowo sprawnie. Naklejki foliowe mogą być aplikowane na bardzo różnych powierzchniach: betonie, cegle, tworzywach sztucznych. Są dobrym wyborem dla klientów, którzy potrzebują wodoodpornych naklejek.

Laserowy i solwentowy druk sprawiają, że zamówienia realizowane są bardzo szybko: do trzech dni roboczych. Do tego można zamówić druk nawet kilka tysięcy sztuk. Naklejki są wycinane cyfrowo, mogą mieć dowolne kształty. Wykonanie jest bardzo staranne, a etykiety są wyjątkowo trwałe i estetyczne.

Dodaj komentarz