Gdzie kupić tanio samochódObecnie zakup samochodu to nie jest żaden problem, ponieważ mamy olbrzymi wybór i gdzie nie spojrzymy tam możemy zobaczyć wspaniałe oferty nowych modeli przeróżnych marek. Możliwości jest tak wiele, że trudno je wszystkie ogarnąć, a co dopiero przeanalizować każdą z osobna.

Większość osób decyduje się na używane auta, gdyż są one po prostu tańsze, a przy zakupie nowego modelu traci on już 30% swojej wartości wraz z momentem, gdy wyjedziemy z salonu. Ludzie decydujący się na nowy pojazd albo mają bardzo dużo pieniędzy, albo chcą mieć ten samochód przez najbliższe kilkanaście lat, wykupić pakiet oc ac i cieszyć się swoim cacuszkiem chwaląc się nim jednocześnie przed znajomymi i sąsiadami. Niestety zdecydowana większość naszego społeczeństwa musi zadowolić się pojazdami używanymi, dzięki czemu oc i ac jest tańsze a oni mogą się cieszyć użytkowaniem troszkę starszych, ale często zadbanych modeli.

Wybór odpowiedniego modelu

Podczas wybierania odpowiedniego pojazdu ludzie bardzo często szerokim łukiem omijają komisy samochodowe, gdyż w ich świadomości istnieje przekonanie, że nie dość, iż samochody są tam droższe to ich wady są maskowane przez fachowców, którzy znają się na swoim zawodzie i potrafią ukryć niemal każdą usterkę. Osoby, które nie siedzą w temacie i nie znają się zbytnio na mechanice bardzo łatwo mogą się nabrać i kupić samochód z poważną awarią. Bardzo często już po pierwszych kilkuset kilometrach ona się ujawnia i konieczna jest pomoc assistance.

OC i AC

Najlepiej jest odkupić samochód od prywatnego właściciela, z którym będzie można się potargować i spróbować zbić cenę. Bardzo pomocne w znalezieniu idealnej oferty może okazać się allegro, gdzie większość osób mających auto na sprzedaż wystawia swoje ogłoszenie. Oczywiście nikt nie kupi przedmiotu wartego kilkanaście tysięcy złotych bez uprzedniego obejrzenia go, dlatego bez problemu można umówić się z osobą wystawiającą samochód na spotkanie i zbadanie jego stanu technicznego. Niektóre samochody mają wykupione oc ac, więc nie trzeba się będzie od razu o to martwić. Jeżeli jednak okres ubezpieczenia będzie się kończył lada dzień, to wystarczy znaleźć dobrą stronę internetową, na której jest kalkulator oc i tam wyliczyć wysokość składki dla nowego pojazdu. Wystarczy tylko wykupić podstawowe ubezpieczenie, gdyż ac w naszym kraju jest nieobowiązkowe.

Dodaj komentarz