Naklejki i etykiety: popularny sposób oznaczania produktów

Naklejki i etykiety: popularny sposób oznaczania produktówW każdej branży konieczne jest oznaczanie wyrobów. Służą do tego różnego rodzaju etykiety i naklejki. Produkty te warto zamówić na stronie naklejkon.pl. Firma kieruje swoją ofertą do firm z sektora b2b oraz agencji reklamowych. Naklejkon.pl daje zapewnia klientom możliwość druku bardzo różnorodnych naklejek i etykiet oraz szybki czas realizacji zamówienia, transport gotowych materiałów firmą kurierską i atrakcyjne ceny.

Naklejki i etykiety: najważniejsza część oferty

Druk naklejek i etykiet jest specjalnością naklejkon.pl. Gama produktów, których druk można zamówić jest bardzo szeroka. Firma proponuje między innymi naklejki i etykiety papierowe. Jest bardzo ważna część oferty firmy, gdyż produkty te z uwagi na stosunkowo niską cenę są zamawiane wyjątkowo chętnie. Papierowe, samoprzylepne naklejki drukowane są na papierze bezdrzewnym z półbłyszczącym wykończeniem. Mogą zostać dodatkowo zabezpieczone laminatem matowym lub półbłyszczącym. Za naklejki z warstwą laminatu trzeba zapłacić trochę więcej. Kolejną grupą produktów, które można zamówić w naklejkon.pl są naklejki foliowe. Drukowane w technologii solventowej na podłożu z folii PCV. Są bardzo trwałe i wyjątkowo wytrzymałe. Naklejki foliowe, które nie zostały pokryte laminatem zachowują żywotność przez około trzy lata. Laminowanie przedłuża ich trwałość średnio o dwa lata. Są produktem szczególnie polecanym tym klientom, którzy szukają naklejek i etykiet do znakowania wyrobów użytkowanych na zewnątrz.

 

Co jeszcze można zamówić na naklejkon.pl?

Firma specjalizuje się w druku etykiet i naklejek dla różnych branż. Mniejszą częścią oferty jest druk druków samokopiujących i broszur. Bloczki druków samokopiujących mogą zostać wykonane z 50 lub 100 kart. Istnieje możliwość wykonania bloczków, które zostaną sklejone po krótkim albo długim boku. Klienci mogą zamawiać broszury o objętości 52 strony. Zszywa się je tak samo jak szkolne zeszyty. Do druku broszur i druków samokopiujących używany jest papier mający gramaturę 80 g/m².

Dodaj komentarz