Naklejki i etykiety z dobrej drukarni

Lista branż, które korzystają na co dzień z etykiet albo naklejek jest bardzo długa. Drukowaniem naklejek i etykiet zajmuje się duża liczba drukarni. Firmą, która zajmuje na rynku bardzo mocną pozycję jest naklejkon.pl.

Jakie produkty są dostępne na naklejkon.pl?

Firma działa na rynku już od pewnego czasu. Realizuje tylko zamówienia, które zostały złożone na podstawie projektów przygotowanych przez klienta. Daje to klientom składającym zamówienie, że naklejki i etykiety będą idealnie odpowiadać jego oczekiwaniom; w dostarczony do firmy projekt nikt nie ingeruje. W stronie firmowej można składać zamówienia na standardowe naklejki papierowe lub foliowe. Ale oferta jest bardziej bogata. Współpracująca z naklejkon.pl drukarnia wykonuje również naklejki magnetyczne, podłogowe, lewoczytelne i plombowe. Do tego klienci mogą zamówić druk ulotek nawet o bardzo wymyślnych kształtach. Naklejki wycinane są cyfrowo w technologii die cut. Najbardziej wymagający klienci mogą zamówić druk srebrnych naklejek. Naklejki te mają wyjątkowo elegancki wygląd, śmiało można nazwać je luksusowymi naklejkami, które warto polecić tym klientom, którzy poszukują naklejek do znakowania wyjątkowych produktów. Tego typu naklejki można między innymi polecić firmom działającym w branży kosmetycznej.

Dlaczego firma zasługuje na zaufanie?

Klientom z sektora b2b (to do klientów z tego sektora skierowana jest oferta platformy) zależy na tym, aby złożone przez nich zamówienie na druk etykiet i naklejek zostało zrealizowane w możliwie, jak najkrótszym czasie. Na potrzeby tych klientów naklejkon.pl odpowiada w stu procentach: standardowy czas oczekiwania na realizację zamówienia to trzy dni robocze. Naklejki i etykiety nie tylko są szybko drukowane, ale także szybko dostarczane do klienta firmą kurierską.

Firma naklejkon.pl jest w stanie wykonać naklejki bardzo szybko na zamówienie złożone przez klientów z różnych branż. Naklejki i etykiety wyróżniają się wysoką jakością, a firma oferuje bardzo atrakcyjne ceny.

Dodaj komentarz