Naklejki prosto od producenta

Platforma naklejkon.pl kieruje ofertę przede wszystkim do firm należących do sektora b2b. Jakie produkty klienci mogą zamówić na stronie?

Papierowe naklejki

Koszt wydrukowania tych naklejek jest stosunkowo niski. W efekcie także końcowy produkt wyróżnia się przystępną ceną. Dlatego naklejki papierowe należą do tych, które są zamawiane bardzo często. Papierowe naklejki mogą mieć różne kolory, wielkość i kształt. Mają uniwersalny charakter i są wykorzystywane między innymi jako etykiety promocyjne. Można je wykorzystywać także do opisywania produktów. Odmianą papierowych naklejek są vlepki. Do ich druku używany jest papier samoprzylepny o półbłyszczącej powierzchni. Vlepki papierowe można bardzo łatwo odkleić dzięki temu, że papier jest nacinany od tyłu. Naklejki papierowe drukowane są na papierze bezdrzewnym w technologii druku laserowego. Gotowe naklejki są cięte cyfrowo.

Naklejki foliowe

W ofercie platformy znajdują się również etykiety i naklejki foliowe. Produkty te wyróżniają się wyjątkową odpornością na słońce i mróz. To propozycja skierowana do tych klientów, którzy potrzebują naprawdę bardzo mocnych i wytrzymałych naklejek i etykiet. Mogą zostać wykorzystane w bardzo różnym charakterze, między innymi jako naklejki informacyjne. W ofercie znajdują się także naklejki lewoczytelne, które można aplikować na powierzchniach szklanych. Ten rodzaj naklejek może być aplikowany zarówno na zewnątrz jak na zewnątrz. Naklejki lewoczytelne mogą być naklejane na szybach samochodowych i biurowych, można je aplikować także na witrynach sklepowych.

Warunki współpracy

Są bardzo atrakcyjne. Klienci mogą liczyć na promocje i rabaty. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze. Ale możliwe jest także wybranie opcji ekspres – wtedy czas realizacji wynosi 2 dni robocze. Zrealizowane zamówienia są przesyłane do klientów rzetelną firmą kurierską. Naklejki wycinane są cyfrowo. Do firmy projekt naklejek lub etykiet należy przesłać w formacie PDF, TIF, EPS lub JPG. Przygotowując plik do druku należy pamiętać, że zalecana przestrzeń barwna to CMYK.

Dodaj komentarz