Naszą specjalnością jest druk etykiet i naklejek

Naszą specjalnością jest druk etykiet i naklejekDo tanich i skutecznych narzędzi reklamy należą dzisiaj etykiety i naklejki. Wykorzystywane są one przez mnóstwo branż nie tylko w celach reklamowych. Naklejki i etykiety mogą być także nośnikiem wielu informacji niezbędnych każdemu klientowi. Sektory, które potrzebują etykiet i naklejek często zamawiają ich druk w internecie. Do firm, które zajmują się taką działalnością należy między innymi naklejkon.pl. Jakie produkty znajdują się w ich ofercie?

Naklejkon.pl to firma, która specjalizuje się w druku etykiet i naklejek dla sektora b2b. Stąd też oferta portalu jest bardzo bogata. W ofercie nie mogło oczywiście zabraknąć bardzo popularnych, uniwersalnych, a więc wykorzystywanych w wielu branżach naklejek papierowych. Naklejki papierowe drukowane są na papierze bezdrzewnym. To papier, który zawiera tylko celulozę albo jedynie śladowe ilości ligniny. Dzięki zastosowaniu takiego papieru naklejki starzeją się bardzo wolno. Naklejki papierowe drukowane są w technologii laserowej. Aby można je było wyciąć bardzo precyzyjnie, starannie dobiera się gramaturę papieru. Na najbardziej precyzyjne cięcie pozwala papier, który ma gramaturę 80 g/m². Taki właśnie papier stosowany jest do druku papierowych naklejek w firmie naklejkon.pl. Naklejki papierowe mogą być wyjątkowo trwałe, istnieje bowiem możliwość pokrycia ich laminatem.

Naklejkon.pl oferuje także możliwość wykonania naklejek na folii magnetycznej. Magnetyczne naklejki działają tak jak magnes; aplikuje się je prosto i szybko, w taki sam szybki i prosty sposób można je usunąć. W ofercie firmy znajdują się także naklejki na rolce (foliowe lub papierowe), plombowe (nie da się ich usunąć bez zniszczenia), lewoczytelne, podłogowe. Klienci mogą zamówić również broszury i druki samokopiujące.

Pliki do firmy powinny zostać dostarczone w formacie PDF, JPG, TIF albo EPS. Z drukarkami używanymi przez nas najlepiej współpracuje przestrzeń barwna CMYK. Prosimy więc dostarczać pliki w tej właśnie przestrzeni. Zamówienia realizowane są w ciągu 3 dni roboczych. Firma oferuje atrakcyjne ceny.

Dodaj komentarz