O naklejkach i etykietach słów kilka

O naklejkach i etykietach słów kilkaProdukcja naklejek i etykiet to obszar, w którym działa platforma naklejkon.pl. Oferta platformy skierowana jest do agencji reklamowych, drukarni i firm działających w sektorze b2b. Oferta naklejkon.pl, jest bardzo bogata. Jakie rodzaje naklejek klienci mogą zamawiać na stronie internetowej?

Naklejki wypukłe

 

Naklejki wypukłe w technologii 3D są wybierane przez klientów, którzy zamierzają oznaczyć produkty należące do małego oraz dużego AGD. Naklejki 3D są bardzo estetyczne, klienci wykorzystują je nie tylko do znakowania produktów, ale również do promocji i reklamy.

Naklejki plombowe

 

Stosowane są w celu zabezpieczenia produktów przed ingerencją osób nieuprawnionych. Naklejek plombowych nie da się usunąć w całości, naklejka, którą ktoś usiłuje odkleić się, ulegnie skruszeniu. Tego typu naklejki drukowane są na specjalnych materiałach.

Naklejki papierowe

 

Są najbardziej popularne. Z tym typem naklejek większość z nas styka się niemal codziennie. Papierowe naklejki są tanie; do druku używany jest papier bezdrzewny. Naklejki mają wykończenie półmatowe. Mogą być aplikowane na bardzo różnych powierzchniach, gdyż od spodu pokrywa je klej o doskonałej przyczepności. Po wydrukowaniu istnieje możliwość pokrycia naklejek specjalnym laminatem. Naklejki i etykiety papierowe drukuje się korzystając z technologii laserowej.

Naklejki z przezroczystej folii

 

Drukowane są na transparentnym, foliowym podłożu z wykorzystaniem kolorowego i białego zadruku. Naklejki te mogą zostać uszlachetnione laminatem. Dzięki warstwie laminatu staną się wodoodporne. Będą także odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Naklejki z przezroczystej folii mogą zostać wykonane w bardzo różnych kształtach.

Jak zamawiać?

 

Klienci, którzy zdecydują się na zamówienie naklejek/etykiet na platformie naklejkon.pl. powinni przesłać własny projekt zapisany w formacie PDF, JPG, TIF albo EPS. Pliki powinny zostać przygotowane w przestrzeni CMYK. Do tego należy pamiętać o spadzie drukarskim o maksymalnej szerokości dwa milimetry. Standardowy czas realizacji zamówienia to trzy dni robocze.

Dodaj komentarz