Pizza przez telefon i internetOsób, które są amatorami włoskiej kuchni jest całe mnóstwo. Daniem, które poza Włochami jest wyjątkowo popularne jest pizza. Cieszy się ona również popularnością w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że pizzerie znajdują się praktycznie w każdej miejscowości. W wielu z nich danie to można zamówić z dostawą.

Kilkanaście lat temu wiele pizzerii w Polsce zdecydowało się wprowadzić usługę polegającą na składaniu zamówień drogą telefoniczną. Usługa ta bardzo szybko stała się niezwykle popularna. W chwili obecnej pizzę z dostawą można zamówić praktycznie w każdej pizzerii niezależni od tego czy jest to pizzeria położona w małym miasteczku czy też na jednym z dużych osiedli mieszkaniowych w jednym z największych polskich miast. Zamówienia na pizzę przez telefon można składać przez cały tydzień; najwięcej zamówień jest składanych w czasie weekendu; w te dni na realizację zamówienia można czekać trochę dłużej.

W dobie powszechnego dostępu do internetu praktycznie każda firma ma stronę www. Oczywiście własne witryny mają także restauracje i pizzerię. Usługą dostępną od niedawna jest składanie zamówień na pizzę drogą online. Jako pierwsze taką usługę udostępniły specjalne portale oraz pizzerie znanych sieci. Dzisiaj możliwość zamówienia pizzy przez własną stronę internetową daje coraz więcej także małych pizzerii. W ten sposób docierają one ze swoją ofertą do nowych klientów, którzy wcześniej z uwagi na brak czasu nigdy nie odwiedzały lokalu. Nowych klientów przyciągają atrakcyjne rabaty. Także oferta dla stałych klientów jest bardzo atrakcyjna.

Zamawiana przez telefon lub internet pizza dowożona jest do klientów bardzo szybko. Z pewnością jest to jedna z zalet tego rozwiązania. Dodatkowy plus to kilka rodzajów płatności do wyboru. Zamówienia na pizzę mogą złożyć nawet osoby, które właśnie nie mają przy sobie gotówki; za pizzę można zapłacić kartą albo dokonać szybkiego przelewu. Kolejny plus to możliwość wybrania pizzy z karty albo skomponowanie własnej. W wielu pizzeriach klienci mają do wyboru składanie zamówień telefonicznie lub online.

Dodaj komentarz