Potrzebujesz naklejek: zamów je u producenta

Branż, które wykorzystują etykiety i naklejki jest całe mnóstwo.  Korzystają z nich zarówno agencje reklamowe, jak i sektor usługowy czy handel. Platforma internetowa naklejkon.pl kieruje swoją ofertę głównie do klientów należących do sektora b2b.

Zaprojektuj sam

 

Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z usług platformy naklejkon.pl mogą sami zaprojektować własne naklejki i etykiety. Gotowy projekt może zostać przesłany do firmy w jednym z najbardziej popularnych plików graficznych. Plik może mieć format: JPG, TIF, EPS albo PDF. Przygotowując projekt zaleca się, aby został wykonany w przestrzeni CMYK.

Rodzaje druku

 

Na platformie można zamówić między innymi druk naklejek foliowych i papierowych. Stąd też w drukarni stosowane są dwie techniki druku. Naklejki foliowe drukowane są w technice druku solwentowego. Dzięki temu gotowe naklejki są wyjątkowo trwałe. W ofercie znajduje się także druk naklejek papierowych. Te drukowane są w technologii laserowej. Każde z naklejek cięte są cyfrowo. Nowoczesne technologie wydruku, precyzyjne cięcie sprawiają, że firma jest w stanie zrealizować każde zamówienie w przeciągu trzech dni roboczych; co więcej jest możliwość wybrania opcji express. Wtedy klienci mają możliwość otrzymania zamówionych naklejek w ciągu dwóch dni roboczych.

Jaki naklejki można zamówić?

 

Do naklejek, które klienci zamawiają szczególnie często należą papierowe. Wyróżniają się atrakcyjną ceną i wysoką jakością wykonania. Oprócz naklejek papierowych klienci mogą składać zamówienia na naklejki magnetyczne oraz foliowe. Naklejki magnetyczne sprawdzają się do aplikacji na powierzchniach metalowych. Naklejki foliowe sprawdzają się w przypadku, gdy klienci potrzebują naklejek używanych na zewnątrz, a więc użytkowanych w trudnych i zmiennych warunkach atmosferycznych.

Naklejkon.pl podejmuje się wykonania nawet zamówienia opiewającego na kilka tysięcy sztuk naklejek czy etykiet. Zamówienie jest gotowe w ciągu trzech dni roboczych; do klienta przesyłane jest przesyłką kurierską.

Dodaj komentarz