Rodzaje naklejek, które można zamówić u producenta

Rodzaje naklejek, które można zamówić u producentaW wielu branżach stosowane są różne naklejki i etykiety. Zapotrzebowanie na te produkty jest więc bardzo duże. Z bardzo wielu powodów opłaca się wykonywać je wprost u producenta. Może to być na przykład naklejkon.pl. Jakie naklejki i etykiety można zamawiać?

Papierowe naklejki

 

Są jedną z grup produktów, które można zamówić na platformie. Proces ich produkcji jest stosunkowo prosty i tani; dlatego ten rodzaj naklejek klienci zamawiają bardzo często. Naklejki papierowe są uniwersalne, można je wykorzystać na wiele sposobów.

Naklejki SuperMoc

 

To rodzaj naklejek foliowych. Od standardowych różnią się tym, że zostały pokryte od spodu wyjątkowo mocnym klejem. Dlatego też naklejki SuperMoc polecane są tym klientom, którzy szukają naklejek, które będą trwałe mimo aplikacji w miejscach narażonych na wilgoć.

Standardowe naklejki foliowe

 

Do druku naklejek foliowych wykorzystywana jest technologia solwentowa. Naklejki powstają na folii PCV. Są odporne na działanie wody. W celu zwiększenia ich wytrzymałości mogą zostać zabezpieczone laminatem.

Naklejki podłogowe

 

Idealne do biur, galerii handlowych, sklepów. Na gotowe naklejki nanoszona jest warstwa specjalnego laminatu; dzięki temu są one odporne na ścieranie. Naklejki podłogowe mogą zostać wykonane w okrągłym lub prostokątnym kształcie. Klienci mogą też zamówić naklejki w innych kształtach. Biorąc pod uwagę cykl produkcyjny, dajemy klientom możliwość złożenia zamówienia od 25 sztuk.

Naklejki z przezroczystej folii

 

Oferta adresowana do klientów, którzy poszukują białych lub kolorowych naklejek o dowolnym kształcie. Na życzenie klientów gotowe naklejki z przezroczystej folii mogą zostać zabezpieczone laminatem. Laminat zabezpieczy je dodatkowo przed ścieraniem, uszkodzeniami mechanicznymi i blaknięciem na skutek działania promieni słonecznych.

Etykiety i naklejki mogą pełnić bardzo różne funkcje. Są niezbędne w wielu branżach. W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje etykiet i naklejek dedykowanych do klientów z bardzo różnych branż.

Dodaj komentarz