Ubezpieczenia na odległośćMobilny doradca klienta, mobilna kosmetyczka, fryzjerka z dojazdem do klienta – usługi tego rodzaju staja się coraz popularniejsze. Ludzie, chcąc sobie zaoszczędzić czasu lub jeśli nie mają możliwości dojazdu do punktu usługowego, zamawiają wizytę usługodawcy do domu. Wiele rzeczy można załatwić dzisiaj, nie wychodząc z domu, dzięki temu, iż wiele firm posiada strony internetowe. Za ich pośrednictwem można zrobić zakupy, zamówić pranie dywanów czy naprawę pralki. Dzięki Internetowi można także wykupić ubezpieczenie. Ubezpieczenia online to szybki i wygodny sposób na zakup polisy komunikacyjnej, majątkowej czy podróżnej. W zależności od tego, czego aktualnie potrzebujemy.

Porównywarka ubezpieczeń

Wybór stron online oferujących ubezpieczenia jest naprawdę szeroki. Każda, chcąca liczyć się na rynku, firma ubezpieczeniowa posiada taką stronę, na której potencjalny klient może poznać ofertę dotyczącą polis. Ubezpieczenia online to możliwość sprawdzenia ofert kilku firm, w przeciągu krótkiego okresu czasu, bez konieczności wychodzenia z domu i tracenia czasu na dojazdy. Bez względu na pogodę czy porę dnia można otworzyć stronę interesującego na towarzystwa ubezpieczeniowego i w przeciągu chwili zapoznać się z jego ofertą. Dodatkowo dzięki temu, że każda tak strona posiada kalkulator ubezpieczeń, można samemu oszacować sobie wysokość składki dla interesującego nas ubezpieczenia.

Ubezpieczenie samochodu

Czy chcemy ubezpieczyć mini car, czy zabytkowego poloneza odpowiednia strona internetowa na pewno nam w tym pomoże. Po wybraniu określonej polisy, wyliczeniu składki, uwzględniającej nasze oczekiwania względem ubezpieczenia i po podaniu niezbędnych danych, nasza polisa zostanie wygenerowana przez system. Nie będzie jednak ona wiążąca do czasu, kiedy osobiście jej nie podpiszemy. Złożenie podpisu na polisie również nie wymaga od nas żadnych dodatkowych czynności. Gotową polisę, w dwóch egzemplarzach, dostarczy nam firma kurierska. Złożenie podpisu i zwrócenie jednego formularza polisy kończy procedurę zawierania umowy ubezpieczenia na odległość.

Dodaj komentarz