Zamawiamy pizzę przez telefonPizza jest daniem pochodzącym z południa Włoch. Na początku pizza była nieznana w innych regionach kraju; z czasem stała się popularna w całej Italii, podbiła także serca wielu osób na całym świecie. Tradycyjna włoska pizza składa się z drożdżowego placka, na którym ułożono maksymalnie 4 składniki. Koniecznie też piecze się ją w piecu opalanym drewnem. Proces przygotowania ciasta na pizzę zajmuje sporo czasu, nie wszyscy chcą tak długo czekać. Pizzę można zjeść w jednej z licznych włoskich restauracji lub pizzerii. Można też cieszyć się jej smakiem we własnym domu bez konieczności samodzielnego jej przygotowywania.

Już kilka lat temu w wielu pizzeriach można było zamówić pizzę z dostawą pod wskazany adres. Do najczęściej rozdawanych ulotek należały te, które reklamowały pizzerie dostarczające pizzę do domu/biura. Z pewnością dla klientów jest to bardzo wygodne. Nie muszą tracić czasu na dojazd do pizzerii, gdy nagle poczują głód. Telefonicznie można zamówić pizzę przynajmniej w dwóch rozmiarach; można wybrać jedną z karty albo też wybrać dodatki, które najbardziej lubimy. Pizza zamawiana przez telefon nie różni się smakiem od tej, którą można zjeść na miejscu w pizzerii. Do obu używane są te same składniki. Upieczona pizza jest natychmiast pakowana w pudełko, dowożona jest błyskawicznie, jest więc jeszcze gorąca.

Klienci bardzo cenią to, że w sporej liczbie pizzerii zamówienia na pizzę przez telefon można składać już w godzinach przedpołudniowych. Do tego są one przyjmowane do godzin wieczornych, a w niektórych pizzeriach można pizzę zamówić także nocą. Zamówienia na pizzę przyjmowane są przez cały tydzień. Na pewno jest to dodatkowym plusem.

Telefonicznie zamawianie pizzy jest bardzo popularne nie tylko wśród nastolatków i studentów. Pizzę przez telefon chętnie zamawiają również osoby w średnim wieku. Z różnych badań wynika, że liczba zamówień wzrasta w tych dniach, w których transmitowane są w TV mecze rozgrywane nie tylko przez polską reprezentację. Pizza jest popularną przekąską kibiców.

Dodaj komentarz